Planowane spotkania

05.11.18

Spotkanie będzie podzielone na dwie części, cześć pierwsza będzie dotyczyła spraw bezpośrednio związanych z realizacją projektu, w tym doposażeniu węzła w moduł ciepłej wody użytkowej, a część druga termomodernizacji.

Przedstawiciele Veolii Energia Warszawa S.A. (dawniej Dalkia Warszawa S.A.) omówią poszczególne etapy realizacji projektu. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę, że będą mieli Państwo okazję do zapoznania się z zasadami realizacji projektu i uzyskają Państwo możliwość właściwego przygotowania się do realizacji planowanych prac. Dodatkowo spotkanie będzie okazją aby omówić dotychczasowy przebieg prowadzonych prac.

Przewidywany czas trwania spotkania to ok. 90 minut, na każdą część przewidujemy ok. 45 minut, po każdej z części będzie można zadawać pytania.


Serdecznie zapraszamy.

Budynek Veolii Energii Warszawa S.A. (dawniej Dalkia Warszawa S.A.) znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 45 w pobliżu ronda im. Stefana Starzyńskiego. Spotkanie odbędzie się w sali nr 106 B na pierwszym piętrze - patrz mapka poniżej.


Do góry